Актуелно

Ауто школа "Темпо" победник Меморијалног турнира "Ђорђе Балан - Баки"

Синоћ је на отвореном терену за мали фудбал Установе за спорт завршен Меморијални турнир „Ђорђе Балан – Баки“.

Пехар намењен победнику и новчана награда од 250 хиљада динара припали су Ауто школи „Темпо“ која је у изузетно занимљивом финалу савладала Кафе бар „Барези“ резултатом 4:3.

„Барези“ је повео 1:0 голом Димића што је био и резултат полувремена. У наставку „Темпо“ преко Павловића, Ристића и Првуловића долази до вођства од 3:1. Игор Митић је на седам минута пре краја смањио на 3:2, а до краја сусрета мреже су се тресле још поједном на обе стране. Најпре је Павловић погодио за „Темпо“, а у 38. минуту Стефан Јовановић за Барези и коначних 4:3.

Треће место припало је „Харизми 013“ која је са 9:6 савладала „Мега мајсторе“ и тако освојила 30 хиљада динара.

Пут у финале Ауто школа „Темпо“ обезбедила је победом над „Мега мајсторима“, док је „Барези“ био бољи од „Харизме 013“.

Најбољи играч турнира је Верољуб Вукадиновић из Ауто школе "Темпо", Милош Лазовић из "Барезија" најбољи је голман, док је играч "Харизме 013" Милош Рајковић први стрелац.