Актуелно

Пораз Радничког, реми Партизана

Фудбалери Радничког поражени су у Ковину од Нафтагаса, на отварању пролећног дела сезоне Војвођанске лиге - Исток, резултатом 3:2.Раднички је у два наврата водио (1:0 Јоновић, 11. минут и 2:1 Чучак 57. минут), али су сва три бода на крају завршила у Елемиру. Гости су до егала стигли у 75. минуту, а у 78. постигли су гол који им је обезбедио једанаесту победу у сезони. Раднички је остао на 19 бодова (дванаести на табели) са шест бодова више од Црвене звезде (Војвода Степа) првог тима у зони испадања.

У Подручној лиги Панчева фудбалери Партизана из Гаја ремизирали су на домаћем терену против Долине из Падине (1:1) и тако се на бод заостатка примакли лидеру Црвеној звезди из Павлиша која је поражена у Уљми.